Reklama na dostawczaku – co trzeba wiedzieć?

Written by Angelika

Reklama na pojeździe dostawczym – co należy wiedzieć?

    Bez dwóch zdań promocja na dostawczaku jest strzałem w dziesiątkę. Przecież reklama jest dźwignią handlu.

    Jeśli prowadzimy powiedzmy korporację świadczącą usługi budowlane, dzięki promocji na służbowym samochodzie, które bądź co bądź będzie codziennie pokonywało sporo kilometrów. Zatem dużo osób będzie kojarzyć naszą firmę. Może nie od razu, lecz całkiem realne, że część owych postaci nawiąże z nami kontakt, jeśli będą oglądali się za korporacją świadczącą usługi budowlane. Bardzo dobra reklama świadczonych przez nas usług. Niemal darmowa!

    Pewnie w naszej okolicy funkcjonuje nieco firm, które mogą przygotować promocję, a później umieścić ją na dostawczaku. Powinniśmy zadbać o to, aby promocja była dobrze widoczna. Co jak co, ale jeżeli będzie ona niedostrzegalna, to przecież nie będzie dawała ona dobrego efektu. Do tego owa reklama powinna być solidna.

    Po prostu nie powinniśmy nigdy dopuścić do takiej sytuacji, w której świetna reklama, doskonale zaprojektowana, nie będzie, po jakimś czasie będzie dobrej jakości. Musimy dbać o to, aby reklama na naszym dostawczaku została w taki sposób nałożona, aby pełnia było OK. Forma jest najbardziej znacząca. Opłata? W żadnym przypadku nie powinna aż tak mocno zaprzątać nam głowy. Choć nie jest powiedziane, że promocja na naszym aucie dostawczym powinna być bardzo droga.

Reportaż przygotowany we współpracy z produkcja reklamówek z nadrukiem emGRAF